Tez yazmıyoruz, ödevlerinizi sizin yerinize yapmıyoruz. Lütfen bu konuda iletişime geçmeyiniz.

ÖNEMLİ: Akademik etiğe uygun olmayacak hiçbir destek çözümü sunmamaktayız.
0

SEND

21. Yüzyılda Eğitim Hizmetiçi Eğitim Programı

Eğitim kurumlarına yönelik hazırlanmış hizmetiçi eğitim program paketimizde, alanında uzman akademisyenler tarafından 21. Yüzyılda Öğretmen/Öğrenci/Eğitim Kurum..

0,00TL

Açıklayıcı Faktör Analizi

Bu destek paketi kapsamında ölçme araçlarınızın geçerliliğini ortaya koyma konusunda önemli aşamalardan birisi olan açıklayıcı faktör analizini (exploratory fac..

283,20TL

Akademik Yazı Stiline Uygunlaştırma

Bu destek paketi kapsamında makalenizi istediğiniz akademik yazılı stiline uygun hale dönüştürüyoruz. Eğer teziniz için bu paketi satın almak istiyorsanız lütfe..

188,80TL

Araştırma Tasarımı Danışmanlığı

Araştırma sorunuza en uygun araştırma yöntemi hangisi?Örneklem seçiminiz nasıl olmalı? Örneklem seçiminde nelere dikkat etmelisiniz?Pilot araştırma nasıl kurgul..

188,80TL

Betimsel İstatistikler

Betimsel istatistik, verilerinizdeki temel özellikleri açıklamada sizlere yardımcı olur. Çoğunlukla daha ileri istatistiksel analizler için gerekli ön bilgileri..

47,20TL

Doğrulayıcı Faktör Analizi

Bu destek paketi kapsamında ölçme araçlarınızın geçerliliğini ortaya koyma konusunda önemli aşamalardan birisi olan doğrulayıcı faktör analizini (confirmatory f..

472,00TL

Genel Danışmanlık

Teziniz veya makaleniz için herhangi bir noktada ya da sürecin en başında takılıp kaldığınız, aklınıza takılan sorularınız mı var?Bu konuda sormak istediği..

188,80TL

Hangi Analizler Yapılmalı?

Bu destek paketi kapsamında araştırma sorunuz doğrultusunda verilerinizi inceliyoruz ve araştırma sorunuza cevap verebilmek adına ne tür analizler yapılması ger..

70,80TL

Hangi Ölçme Araçlarını Kullanmalıyım?

Bu destek paketi kapsamında araştırma araştırma sorunuza cevap verebilmek adına ne tür ölçme araçları kullanmanız ve veri toplama sürecini nasıl planlamanız ger..

70,80TL

İleri Veri Görselleştirme

Her ne kadar elde edilen sayısal değerler elimizdeki veriyi anlamada bize fazlaca bilgi sunsa da, değişkenlerin bazı özelliklerini daha net açıklamak için veril..

283,20TL

İngilizce'den Türkçe'ye Çeviri

Makale harici tüm İngilizce-Türkçe çeviri talepleriniz için bu destek paketi aracılığı ile sipariş verebilirsiniz. Destek paketimiz kapsamında çeviri desteği su..

118,00TL

İngilizce'den Türkçe'ye Makale Çevirisi

Desteksende, iki aşamalı çeviri desteği sunmaktadır. İlk aşamada anadil yatkınlığında İngilizce bilen alan uzmanlarımız tarafından, literature uygun terminoloji..

708,00TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)