Tez yazmıyoruz, ödevlerinizi sizin yerinize yapmıyoruz. Lütfen bu konuda iletişime geçmeyiniz.

ÖNEMLİ: Akademik etiğe uygun olmayacak hiçbir destek çözümü sunmamaktayız.
0

Veri Analizi


Açıklayıcı Faktör Analizi

Bu destek paketi kapsamında ölçme araçlarınızın geçerliliğini ortaya koyma konusunda önemli aşamalardan birisi olan açıklayıcı faktör analizini (exploratory fac..

283,20TL

Betimsel İstatistikler

Betimsel istatistik, verilerinizdeki temel özellikleri açıklamada sizlere yardımcı olur. Çoğunlukla daha ileri istatistiksel analizler için gerekli ön bilgileri..

47,20TL

Doğrulayıcı Faktör Analizi

Bu destek paketi kapsamında ölçme araçlarınızın geçerliliğini ortaya koyma konusunda önemli aşamalardan birisi olan doğrulayıcı faktör analizini (confirmatory f..

472,00TL

Hangi Analizler Yapılmalı?

Bu destek paketi kapsamında araştırma sorunuz doğrultusunda verilerinizi inceliyoruz ve araştırma sorunuza cevap verebilmek adına ne tür analizler yapılması ger..

70,80TL

İleri Veri Görselleştirme

Her ne kadar elde edilen sayısal değerler elimizdeki veriyi anlamada bize fazlaca bilgi sunsa da, değişkenlerin bazı özelliklerini daha net açıklamak için veril..

283,20TL

Korelasyon Analizi

İki değişken arasındaki lineer ilişkinin büyüklüğünü ve yönünü belirlemek için kullanılan korelasyon analizini bu destek paketi kapsamında bize ileteceğiniz ver..

82,60TL

Normallik Değerlendirmesi

Birçok istatistiksel analiz tekniği için ön gerekliliklerden biri olan verilerin normal dağılmış olması durumunu test ediyoruz.Normallik değerlendirmesi aşağıda..

70,80TL

Temel Veri Görselleştirme

Her ne kadar elde edilen sayısal değerler elimizdeki veriyi anlamada bize fazlaca bilgi sunsa da, değişkenlerin bazı özelliklerini daha net açıklamak için veril..

47,20TL

Verileri İnceleme ve Ayıklama

Veri analizine başlamadan önce yapılması gereken en önemli işlerden birisi verilerinizin hatalar yönünden gözden geçirilmesidir. Örneğin 3 olması gereken bir de..

23,60TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)